Oferta

Specjalizujemy się w budowie domów i innych budynków w stanie surowym. Oznacza to, że realizujemy pierwszą, najważniejszą część inwestycji budowlanej: wykonujemy fundamenty oraz nadajemy budynkowi solidną strukturę w postaci ścian, stropu, dachu, kominów, schodów wewnętrznych. Na tej bazie właściciele mogą dokonywać kolejnych inwestycji związanych z wykończeniem i zagospodarowaniem budynku.

Nasze usługi

  • Budowa domów w stanie surowym.
  • Wykonanie fundamentów pod domy drewniane (stan zerowy).
  • Budowa innych budynków w stanie surowym: garaże, budynki gospodarcze itp.
  • Przebudowa/modernizacja istniejących budynków.
  • Rozbiórki.

Fachowe doradztwo

Na każdym etapie inwestycji oferujemy fachowe doradztwo. Chętnie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, dzięki czemu nasi klienci mogą podejmować trafne decyzje inwestycyjne w oparciu o opinię fachowców.

Do wykonania pozostałych etapów budowy (instalacje elektryczne, instalacje sanitarne, tynki, pokrycie dachu, stolarka okienna i drzwiowa, elewacje, wykończenie wnętrza) możemy polecić firmy, z którymi współpracujemy i których usługi spełniają najwyższe standardy.

Darmowa wycena

Nasze wyceny są sporządzane w formie kosztorysu ofertowego w oparciu o konkretny projekt. Dlaczego? Ponieważ każdy projekt jest inny i bez wglądu w niego nie da się wiarygodnie wycenić kosztów budowy domu. Sztywne, z góry narzucone stawki powodują, że np. za wybudowanie niezbyt skomplikowanego konstrukcyjnie budynku można dużo przepłacić. Dlatego każdego klienta traktujemy indywidualnie i dopiero po zapoznaniu się z projektem przedstawiamy konkretną ofertę.

Czas oczekiwania na wycenę trwa do tygodnia.

Rozliczenie następuje na podstawie umowy i kosztorysu, po zakończonym i odebranym etapie budowy.

Jak pracujemy?

Po zaakceptowaniu kosztorysu budowy domu w stanie surowym oraz podpisaniu umowy rozpoczynamy pracę w ustalonym terminie. Budujemy z materiałów powierzonych przez klienta lub korzystamy z naszych materiałów, oczywiście zgodnych z projektem. Często jesteśmy w stanie zaproponować tańsze, ale równie dobre jakościowo zamienniki produktów, co umożliwia zmniejszenie kosztów wykonania inwestycji. Wszystkie te kwestie uzgadniamy indywidualnie z klientem, uwzględniając jego potrzeby i oferując własne doświadczenie oraz wiedzę.

Do naszej pracy podchodzimy z pełnym profesjonalizmem. Stawiamy na rzetelność i terminowość, cenimy przejrzyste warunki współpracy i dobry kontakt z klientem. Nie robimy wszystkiego, dzięki czemu robimy dobrze to, co robimy. “Solidna Budowa Domów” to nie tylko nazwa, ale także motto, które nam przyświeca. Zawsze oddajemy solidny dom w stanie surowym – gotowy do wykańczania i dalszych inwestycji.


Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się