O NAS

Jesteśmy firmą budowlaną, która zajmuje się profesjonalną budową domów w stanie surowym. Budujemy solidnie i szybko, a 12-letnie doświadczenie pozwala nam realizować zlecenia na najwyższym poziomie.

Dlaczego warto nam zaufać? Przede wszystkim dlatego, że działamy sprawnie, rzetelnie i profesjonalnie. Używamy najlepszych materiałów i przykładamy wagę do jakości wykonywanych usług. Najlepszą rekomendacją naszej firmy będą dotychczas zrealizowane inwestycje, a także pełne uznania i satysfakcji opinie naszych klientów.

Oferujemy darmową wycenę w zakresie budowy stanu surowego domów mieszkalnych oraz innych budynków (gospodarczych, garaży itp.). Na każdym etapie inwestycji służymy fachowymi poradami.

Poznaj nas bliżej – sprawdź, jak pracujemy i jakie usługi oferujemy!

Solidna Budowa Domów to firma specjalizująca się w budowie domów i innych budynków w stanie surowym. Od 12 lat realizujemy projekty budowlane z najwyższą starannością i z użyciem najlepszych dostępnych produktów.
Nasze usługi realizujemy w Olsztynie oraz w okolicach:
– Gietrzwałd
– Stawiguda
– Olsztynek
– Grunwald
– Nidzica
– Janowo
– Mława
oraz inne miejscowości w tym rejonie.
Obsługujemy klientów indywidualnych oraz firmy. Wykonujemy darmową wycenę w oparciu o konkretny projekt budynku. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami – zapraszamy.

"

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się